BİZE
DAİR

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarını İstanbul’un Avrupa Yakası’na taşıyan Venezia Mega Outlet, “İstanbul’un en şık İtalyanı” olarak boy gösteriyor. Venedik rüyasının gerçeğe dönüştüğü Venezia Mega Outlet’te, meşhur San Marco Meydanı da bulunuyor.

San Marco Meydanı’nın çevresinde sıralanan yeme içme alanları ile dünyaca ünlü markaların sıralandığı, meşhur Venedik kanallarıyla süslenen Venezia Mega Outlet’te, gondollarla alışveriş keyfi de sunuluyor. Kapalı alanda sıralanan markalar ise gökyüzü temalı özel tasarım tavan mimarisiyle ziyaretçilerine alışveriş keyfini sunuyor. Türkiye’de benzeri olmayan mimariyle alışveriş keyfini bir arada sunan Venezia Mega Outlet, İstanbul’da son dönemde hayata geçirilen yatırımlar arasında en dikkat çekici proje olarak ilk sıralarda yer alıyor.

Konumuyla da dikkat çeken Venezia Mega Outlet, Habibler-Topkapı tramvay hattının önündengeçmesiyle ulaşım olarak en kolay noktalardan birindebulunuyor. Ayrıca Yeşilköy Atatürk Havalimanı’na bağlanacak olan metroda da Venezia Mega Outlet durağı olacak.

Gürsoy Holding çatısı altında faaliyet gösteren Venezia Mega Outlet, İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlandı.